Правила проживання в готелі
Дотримуватися правил пожежної безпеки та техніки безпеки у місцях призначених для куріння, взагалі на всій території готелю. В протилежному випадку Готель не несе відповідальності за життя та здоров’я клієнта.
Готель гарантує гостям дотримання конфіденційності. Споживачі Готелю беруть до уваги і не заперечують проти використання на території Готелю системи відеоспостереження за винятком туалетних кімнат і готельних номерів.
Готель залишає за собою право надавати на запит уповноважених державних органів всі необхідні їм відомості та інформацію.Заборонено знаходитися в готелі у алкогольному чи наркотичному сп’янінні.
Куріння дозволено тільки в спеціально відведених для цього місцях, в іншому випадку адміністрація Готелю залишає за собою право накласти на гостей штраф у розмірі 1000 грн.
Якщо гість неодноразово порушує Правила проживання у готелі та/або Правила пожежної безпеки, що призводить до матеріальних збитків, та/або створює незручності для інших гостей, Готель має право відмовити у поселенні або розірвати договір (здійснити виселення).Відгуки та пропозиції по роботі Готелю можна залишити у адміністратора Готелю або на сайті готелю.
Режим роботи Готелю цілодобовий. Готель застосовує добову оплату готельних послуг.

Встановлена у Готелі розрахункова година — 12 год. 00 хв. за київським часом. Час виїзду – 12:00, час заселення в готель – 14:00. При виїзді протягом 6 годин після розрахункової години плата стягується за півдоби, а при виїзді понад 12 годин після розрахункової години – за повну добу.

При розміщенні дітей віком до 1 року плата за проживання не стягується. Вартість розміщення дітей віком від 1 року до 5 років плата становить 50% від вартості проживання дорослого гостя. Плата за проживання дітей віком від 5 років стягується в повному розмірі.

Готель надає споживачу без додаткової оплати такі види послуг:

– виклик швидкої допомоги;
– доставка в номер кореспонденції;
– побудка у визначений час;
– надання необхідного інвентарю відповідно до категорій Готелю.
У разі раннього виїзду (менше ніж за 5 діб до виїзду) або пізнього анулювання броні (за 5 діб до проживання) готель кошти не повертає.


Клієнт зобов’язаний дотримуватися порядку, дбайливо ставитися до майна готелю, не вчиняти дій, що порушують спокій та заважають іншим клієнтам.Не допускати сторонніх осіб в номер без відома адміністрації.Заборонено розміщувати в номері гостей після 23:00 без оплати.

У разі пошкодження майна готелю гість у повному обсязі компенсує його у відповідності з прейскурантом Готелю.

При виході з номеру закрити водопровідні крани, вікна, вимкнути світло та апаратуру, що знаходиться в номері, закрити номер і передати ключ адміністратору.

Адміністрація Готелю несе відповідальність тільки за ті цінності (в тому числі гроші), що були передані на зберігання в установленому порядку.

Контроль за дотриманням громадянами даних правил здійснює Адміністрація готелю.
Правила і умови
Політика приватності
© LLC TOVMED. Усі права захищено, 2023
Правила